Wyszukiwarka wypadków
1
Sikora
Edward
2
Sikora
Józef
3
Ruciński
Michał
4
Chrostowska
Maria
5
Grzelcowa
NN
6
Godzina
Salomon
7
Rutkowski
Jan
8
Gocławski
Aleksander
9
Zaperska
Filipia
10
Jakubiak
Felicja
11
Ber
Antoni
12
Klimowicz
Wacław
13
Siergiejew
Piotr
14
Roliński
Stanisław
15
Jóźwicki
Walenty
16
Dąbrowski
Stefan
17
Korceni
Hieronim
18
Badarzyński
Klemens
19
Staniak
Bolesław
20
Masłowicz
Władysław
21
Kurant
Władysław
22
Achtowicz
Zygmunt
23
Kostrzewa
Jan
24
Chodowski
Piotr
25
Chodowski
Mieczysław
26
Wróbel
Stanisława
27
Żuczek
Antoni
28
Turkowska
Anna
29
Turkowski
Eugeniusz
30
Turkowski
Edward
31
Grzegorczyk
Marcela
32
Szumińska
Leontyna
33
Szumiński
Teofil
34
Szumiński
Józef
35
Kobułkowska
Zofia
36
Piekarski
Leon
37
Macinkowski
Józef
38
Wodzyński
Aleksander
39
Getter
NN
40
Zygband
Chaim
41
Lerko
Janina
42
Korn
NN
43
Gronkiewicz
NN
44
Grzelec
NN
45
Leśniewski
NN
46
Maruciński
Aleksander
47
Karaszewski
Franciszek
48
Dudzik
Jan
49
Nowotczyński
Józef
50
Domańska
NN
Informacje o 10549 wypadkach z kronik warszawskich
1
Sikora
Edward
SKW1924
2
Sikora
Józef
SKW1924
3
Ruciński
Michał
SKW1924
4
Chrostowska
Maria
SKW1924
5
Grzelcowa
NN
SKW1924
6
Godzina
Salomon
fabrykant łódzki
SKW1924
7
Rutkowski
Jan
b.porucznik armii carskiej
SKW1924
8
Gocławski
Aleksander
58 lat
stolarz
SKW1924
9
Zaperska
Filipia
19 lat
SKW1924
10
Jakubiak
Felicja
krawcowa
SKW1924
11
Ber
Antoni
handlowiec
SKW1924
12
Klimowicz
Wacław
dyrektor teatru
SKW1924
13
Siergiejew
Piotr
SKW1924
14
Roliński
Stanisław
SKW1924
15
Jóźwicki
Walenty
SKW1924
16
Dąbrowski
Stefan
przodownik policji
SKW1924
17
Korceni
Hieronim
przodownik policji
SKW1924
18
Badarzyński
Klemens
SKW1924
19
Staniak
Bolesław
SKW1924
20
Masłowicz
Władysław
SKW1924
21
Kurant
Władysław
SKW1924
22
Achtowicz
Zygmunt
SKW1924
23
Kostrzewa
Jan
SKW1924
24
Chodowski
Piotr
dozorca domu
SKW1924
25
Chodowski
Mieczysław
dozorca domu
SKW1924
26
Wróbel
Stanisława
SKW1924
27
Żuczek
Antoni
48 lat
wypychacz zwierząt
SKW1924
28
Turkowska
Anna
dozorczyni
SKW1924
29
Turkowski
Eugeniusz
18 lat
SKW1924
30
Turkowski
Edward
20 lat
SKW1924
31
Grzegorczyk
Marcela
SKW1924
32
Szumińska
Leontyna
SKW1924
33
Szumiński
Teofil
17 lat
SKW1924
34
Szumiński
Józef
18 lat
SKW1924
35
Kobułkowska
Zofia
17 lat
SKW1924
36
Piekarski
Leon
szeregowiec I pułku lotniczego
SKW1924
37
Macinkowski
Józef
sierżant 8 pułku artylerii pol
SKW1924
38
Wodzyński
Aleksander
torowy odstępu Włochy
SKW1924
39
Getter
NN
właściciel wędliniarni Złota 2
SKW1924
40
Zygband
Chaim
52 lat
rabin
SKW1924
41
Lerko
Janina
SKW1924
42
Korn
NN
właściciel księgarni Piękna 38
SKW1924
43
Gronkiewicz
NN
posterunkowy 11 komisariatu
SKW1924
44
Grzelec
NN
posterunkowy 11 komisariatu
SKW1924
45
Leśniewski
NN
posterunkowy 11 komisariatu
SKW1924
46
Maruciński
Aleksander
SKW1924
47
Karaszewski
Franciszek
SKW1924
48
Dudzik
Jan
SKW1924
49
Nowotczyński
Józef
dozorca domu
SKW1924
50
Domańska
NN
SKW1924
Informacje o 10549 wypadkach z kronik warszawskich
Lp. | Tytuł | Numer | Imię | Nazwisko | Lat | Zajęcie | Zdarzenie | Adres |
1 | SKW1924 | 10 | Edward | Sikora | bójka | Siekierki | ||
2 | SKW1924 | 10 | Józef | Sikora | bójka | Siekierki | ||
3 | SKW1924 | 10 | Michał | Ruciński | bójka | Siekierki | ||
4 | SKW1924 | 10 | Maria | Chrostowska | bójka | Siekierki | ||
5 | SKW1924 | 10 | NN | Grzelcowa | bójka | Siekierki | ||
6 | SKW1924 | 10 | Salomon | Godzina | fabrykant łódzki | kradzież | Szopena 15 | |
7 | SKW1924 | 10 | Jan | Rutkowski | b.porucznik armii carskiej | kradzież | Nowy Świat 7 | |
8 | SKW1924 | 10 | Aleksander | Gocławski | 58 | stolarz | wypadek przy pracy | Jabłonowska 5 |
9 | SKW1924 | 10 | Filipia | Zaperska | 19 | próba samobójcza | Góra Kalwaria | |
10 | SKW1924 | 10 | Felicja | Jakubiak | krawcowa | kradzież | Piękna 45 | |
11 | SKW1924 | 10 | Antoni | Ber | handlowiec | kradzież | Piękna 45 | |
12 | SKW1924 | 10 | Wacław | Klimowicz | dyrektor teatru | petycja | Chmielna 62 | |
13 | SKW1924 | 11 | Piotr | Siergiejew | bójka i strzelanina | Folwarczna 14 | ||
14 | SKW1924 | 11 | Stanisław | Roliński | bójka i strzelanina | Łochowska 15 | ||
15 | SKW1924 | 11 | Walenty | Jóźwicki | bójka i strzelanina | Łomżyńska 15 | ||
16 | SKW1924 | 11 | Stefan | Dąbrowski | przodownik policji | bójka i strzelanina | ||
17 | SKW1924 | 11 | Hieronim | Korceni | przodownik policji | bójka i strzelanina | ||
18 | SKW1924 | 11 | Klemens | Badarzyński | bójka i strzelanina | Staszica 11 | ||
19 | SKW1924 | 11 | Bolesław | Staniak | bójka i strzelanina | Bracka 72 | ||
20 | SKW1924 | 11 | Władysław | Masłowicz | bójka i strzelanina | Opawska 16 | ||
21 | SKW1924 | 11 | Władysław | Kurant | bójka i strzelanina | Staszica 10 | ||
22 | SKW1924 | 11 | Zygmunt | Achtowicz | bójka i strzelanina | Płocka 31 | ||
23 | SKW1924 | 11 | Jan | Kostrzewa | bójka i strzelanina | Radzymińska 32 | ||
24 | SKW1924 | 11 | Piotr | Chodowski | dozorca domu | dramat małżeński | Grzybowska | |
25 | SKW1924 | 11 | Mieczysław | Chodowski | dozorca domu | dramat małżeński | Grzybowska | |
26 | SKW1924 | 11 | Stanisława | Wróbel | próba samobójcza | Tarczyńska 24 | ||
27 | SKW1924 | 11 | Antoni | Żuczek | 48 | wypychacz zwierząt | próba samobójcza | Bednarska |
28 | SKW1924 | 14 | Anna | Turkowska | dozorczyni | pobicie | Śliska 16 | |
29 | SKW1924 | 14 | Eugeniusz | Turkowski | 18 | pobicie | Śliska 16 | |
30 | SKW1924 | 14 | Edward | Turkowski | 20 | pobicie | Śliska 16 | |
31 | SKW1924 | 14 | Marcela | Grzegorczyk | pobicie | Śliska 16 | ||
32 | SKW1924 | 14 | Leontyna | Szumińska | pobicie | Śliska 16 | ||
33 | SKW1924 | 14 | Teofil | Szumiński | 17 | pobicie | Śliska 16 | |
34 | SKW1924 | 14 | Józef | Szumiński | 18 | pobicie | Śliska 16 | |
35 | SKW1924 | 14 | Zofia | Kobułkowska | 17 | próba samobójcza | Leszno 112 | |
36 | SKW1924 | 14 | Leon | Piekarski | szeregowiec I pułku lotniczego | drogowy | ||
37 | SKW1924 | 14 | Józef | Macinkowski | sierżant 8 pułku artylerii pol | drogowy | ||
38 | SKW1924 | 14 | Aleksander | Wodzyński | torowy odstępu Włochy | pożar szopy | Armatnia 2 | |
39 | SKW1924 | 15 | NN | Getter | właściciel wędliniarni Złota 2 | oskarżenie | ||
40 | SKW1924 | 16 | Chaim | Zygband | 52 | rabin | zaczepka | Twarda 11 |
41 | SKW1924 | 16 | Janina | Lerko | zaczepka | Sienna 87 | ||
42 | SKW1924 | 16 | NN | Korn | właściciel księgarni Piękna 38 | napad rabunkowy | ||
43 | SKW1924 | 16 | NN | Gronkiewicz | posterunkowy 11 komisariatu | napad rabunkowy | ||
44 | SKW1924 | 16 | NN | Grzelec | posterunkowy 11 komisariatu | napad rabunkowy | ||
45 | SKW1924 | 16 | NN | Leśniewski | posterunkowy 11 komisariatu | napad rabunkowy | ||
46 | SKW1924 | 16 | Aleksander | Maruciński | napad rabunkowy | Topiel 6 | ||
47 | SKW1924 | 16 | Franciszek | Karaszewski | napad rabunkowy | Tamka 2 | ||
48 | SKW1924 | 16 | Jan | Dudzik | napad rabunkowy | Czerniakowska 150 | ||
49 | SKW1924 | 16 | Józef | Nowotczyński | dozorca domu | napad rabunkowy | Piękna 38 | |
50 | SKW1924 | 16 | NN | Domańska | podrzutek |